29.11.2014

Piekny występ Janka Sochy

Tradycyjny turniej szermierczy "GWIAZDKA ZE SZPADĄ" młodzików w Gliwicach
przyniósł  piękny sukces naszemu filigranowemy zawodnikowi.
Janek Socha
w pojedynkach ze starszymi i wyższymi o głowę przeciwnikami walczył znakomicie i wywalczył bardzo dobre 
III miejsce.

Serdeczne gratulacje

15.11.2014

Finał XI edycji zawodów "O Puchar Dzielnicy Praga Południe" im. Eugeniusza Śniegowskiego

W dniu 5 grudnia 2014 roku zostanie rozegrany finał XI edycji zawodów

"O Puchar Dzielnicy Praga Południe" im. Eugeniusza Śniegowskiego.

Organizator podjął decyzję, że w finały zostaną rozegrane w poszczególnych kategoriach wiekowych odzielnie dla dziewcząt i chłopców.
Pełna lista startowa wraz z zawodnikami rezerwowymi znajduje się w zakładce "puchar dzielnicy" www.pkszerm.com/puchar_dzielnicy  

ZAPRASZAMY

Prosimy o jak najszybsze potwierdzenie startu.

 

08.11.2014

Cecylka na podium

W Szczecinie odbył się turniej szermierczy "Puchar Ziem Północnych" zuchów w szpadzie kobiet.

Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza młodziutka zawodniczka

Cecylia Cieślik zajmując III miejsce

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

06.11.2014

Puchar Dzielnicy Praga Południe - po IV turnieju klasyfikacyjnym w szpadzie

Zakończyły się eliminacje do finału XI edycji Pucharu Dzielnicy Praga Południe w szpadzie.
W ostatnim, czwartym turnieju klasyfikacyjnym kolejność była następująca:

Szpada (rocznik 2003 i młodsi)

1 m. ŁAPKIEWICZ Julia - AZF AWF Warszawa

2 m. SZYMANOWSKA Karolina - Warszawianka

3 m. SOCHA Antoni - PKSzerm Warszawa

Szpada (rocznik 2001-2002)

1 m. CIEŚLIK Jakub - PKSzerm Warszawa

2 m. KORZENIEWSKI Stanisław - PKSzerm Warszawa

3 m. SOCHA JAN - PKSzerm Warszawa

Pełne wyniki całego cyklu w szpadzie w zakładce - Puchar Dzielnicy http://www.pkszerm.com/puchar_dzielnicy

21.10.2014

Puchar Dzielnicy Praga Południe - po IV turnieju klasyfikacyjnym we florecie

Zakończyły się eliminacje do finału XI edycji Pucharu Dzielnicy Praga Południe we florecie.
W ostatnim, czwartym turnieju klasyfikacyjnym kolejność była następująca:

Floret (rocznik 2004 i młodsi)

1 m. GLINKA Jan - PKSzerm Warszawa
2 m. 
SOCHA Antoni - PKSzerm Warszawa
3 m. 
JURCZAK Mateusz - UKS Pałac Młodzieży SYRENA

Floret (rocznik 2002-2003)

1 m. SOCHA Jan - PKSzerm. Warszawa
2 m. CIEŚLIK Jakub - PKSzerm. Warszawa
3 m. SURMA Jakub - AZS-AWF Warszawa

Pełne wyniki całego cyklu we florecie w zakładce - Puchar Dzielnicy http://www.pkszerm.com/puchar_dzielnicy

 

12.10.2014

Jeszcze raz "ZŁOTO"

W drugim dniu Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w szpadzie
przeprowadzony został turniej drużynowy.
Zespół w składzie:
Mikołaj CHOMIAK
Jakub CIEŚLIK
Grzegorz CZECHOWSKI
Bartłomiej ZBIERADA

w pięknym stylu wywalczył
Złoty Medal

To już piąty z rzędu złoty medal naszych drużyn

w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w szpadzie !!!

Srebrny medal wywalczyła drużyna - Stowarzyszenie Szermierzy Legia 
a medal brazowy - IKS Warszawa

Drugi zespół Polskiego Klubu Szermierczego walczący w składzie:
Stanisław Korzeniewski, Bartosz Lewandowski, Ryszard Lewandowski i Jan Socha uplasował się na 4 pozycji.

Wielkie brawa dla wszystkich walczących

Strony