22.04.2017

III edycja cyklu zawodów „DOROSŁY - AKTYWNY”

III edycja cyklu zawodów „DOROSŁY-AKTYWNY”

W bieżącym 2017 roku po raz trzeci przeprowadzimy cykl turniejów
„DOROSŁY-AKTYWNY”
w szpadzie dla kobiet i mężczyzn.
Mamy nadzieję, że powiększy się liczba osób startujących
i zawody podobnie jak w roku ubiegłym
dostarczą wiele radości i satysfakcji wszystkim uczestnikom.

W finale wystąpią  po 4 osoby z prowadzonej listy klasyfikacyjnej
oddzielnie dla kobiet i mężczyzn.

Do klasyfikacji zaliczone będzie 5 najlepszych wyników każdego uczestnika.

W przypadku równej liczby punktów decydują:
a. wyższe zajęte miejsce
b. lepszy wynik w ostatnim  turnieju

Terminarz: wszystkie turnieje rozgrywane są w soboty i rozpoczynają się o godz. 10.00

I. 21 stycznia 2017 roku

II. 18 lutego 2017 roku

III. 25 marca 2017 roku

IV. 22 kwietnia 2017 roku

V. 20 maja 2017 roku

VI. ODWOŁANY! 

VII. 30 września 2017 roku

VIII. 14 października 2017 roku

IX. 18 listopada 2017 roku

 

Finał – 15.12.2017 (piątek, godz. 17.00)

Zapraszamy do udziału!

Szpada kobiet - klasyfikacja po 4 turniejach

M

Nazwisko i imię

Klub

Punkty

I KWAL

II KWAL

III KWAL

IV KW

V KW

M

P

M

P

M

P

M

P

M

P

1

Pągowska Tamara

PKSzerm Warszawa

92

4

14

1

20

1

20

1

20

2

18

2

Pilarska Barbara

IKS Warszawa

81

2

18

2

18

3

16

2

18

5

11

3

Samecka-Naczyńska

Martyna

IKS Warszawa

74

1

20

3

16

2

18

 

 

1

20

4

Lipov Lubka

PKSzerm Warszawa

52

5

13

4

14

4

14

 

 

7

11

5

Wasilczuk Beata

IKS Warszawa

48

3

16

 

 

 

 

3

16

3

16

6

Sawicka Sylwia

PKSzerm Warszawa

47

8

10

 

 

6

12

5

13

6

12

7

Popończyk Anna

PKSzerm Warszawa

39

6

12

 

 

5

13

4

14

 

 

8

Prowińska Paulina

IKS Warszawa

32

7

11

 

 

7

11

 

 

8

10

9

Wojnowska Małgorzata

IKS Warszawa

23

 

 

5

13

8

10

 

 

 

 

10

Kamińska Gabriela

Fenix Nowy Dwór Maz.

14

 

 

 

 

 

 

 

 

4

14

Szpada mężczyzn - klasyfikacja po 4 turniejach

M

Nazwisko i imię

Klub

Punkty

I KWAL

II KWAL

III KWAL

IV KW

V KW

M

P

M

P

M

P

M

P

M

P

1

Życzkowski Adam

AZS-AWF Warszawa

87

7

11

2

18

1

20

2

18

1

20

2

Falk Adam

IKS Warszawa

71

5

13

5

13

9

9

1

20

3

16

3

Kozielewski Michał

IKS Warszawa

67

6

12

6

12

5

13

6

12

2

18

4

Kwiatek Łukasz

Akademia Broni

66

2

18

3

16

3

16

3

16

 

 

5

Poznański Grzegorz

PKSzerm. Warszawa

41

3

16

 

 

7

11

4

14

 

 

6

Stajewski Mateusz

IKS Warszawa

27

4

14

 

 

 

 

 

 

5

13

7

Zakrzewski Tomasz

AZS-AWF Warszawa

26

 

 

4

14

6

12

 

 

 

 

8

Tuszyński Michał

Akademia Szermierki

26

 

 

 

 

13

5

8

10

7

11

9

Dynarek Aleksander

UKS 46

21

 

 

 

 

11

7

 

 

4

14

10

Fober Łukasz

Warszawianka

21

 

 

 

 

10

8

5

13

 

 

11

Dudek Mariusz

Fenix Nowy Dwór Maz.

21

 

 

 

 

 

 

9

9

6

12

12

Chmielewski Kamil

Akademia Broni

21

 

 

7

11

8

10

 

 

 

 

13

Kornaś Jarosław

IKS Warszawa

20

 

 

1

20

 

 

 

 

 

 

14

Postek Jan

PKSzerm. Warszawa

20

1

20

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Gwiazda Paweł

Sokół Mielec

18

 

 

 

 

2

18

 

 

 

 

16

Tuszyński Piotr

Warszawianka

17

 

 

 

 

12

6

7

11

 

 

17

Fica Filip

Akademia Broni

14

 

 

 

 

4

14

 

 

 

 

18

Bralczyk Adam

PKSzerm. Warszawa

10

8

10