Drużyny

Polski Klub szermierczy funkcjonuje od listopada 2003. Zaczynaliśmy od podstaw bez jakichkolwiek tradycji.
Naszą historię tworzą nasi wychowankowie, dziewczęta i chłopcy zarażeni pięknem sportu szermierczego.
Pozycję klubu w rywalizacji krajowej określają wyniki w turniejach drużynowych.
Wynik drużynowy jest efektem pracy grupy zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Buduje więź pomiędzy zawodnikami i trenerami oraz wyłania liderów, którzy potrafią tchnąć ducha walki w pozostałych członków drużyny.

Ponieważ sport to walka o medale, będziemy na tej stronie zamieszczać składy drużyn, które potrafiły zmieścić się w pierwszej trójce w zawodach o różnym prestiżu. Każdy medalowy występ naszych zawodniczek i zawodników dowodzi o ogromnej woli walki i ambicji. Mamy nadzieję, że lista drużyn zdobywających medalowe pozycje będzie systematycznie rosła.

Drużyny

Filip Krochmalski, Jacek Łęski, Tadeusz Wąsik, Aleksander Ziajowski

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
XV Międzynarodowy Turniej O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty - Kraków, 13.05.2017

Mikołaj Chomiak, Jakub Cieślik, Jan Socha, Bartłomiej Zbierada

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Drzonków, 06.05.2017

Jakub Cieślik, Max Górski, Antoni Nossarzewski, Jan Socha

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Szermierczy turniej drużynowy z okazji 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości - Warszawa, 12.11.2016

Jakub Cieślik, Antoni Nossarzewski, Antoni Socha, Jan Socha

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Mistrzostwa Polski Młodzików w szpadzie mężczyzn - Sosnowiec, 05.06.2016

Michał Aniołkowski, Jan Glinka, Antoni Socha, Konrad Szymański

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Międzynarodowy DrużynowyTurniej w Szpadzie - O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty - Kraków, 08.05.2016

Michał Aniołkowski, Jakub Cieślik, Antoni Nossarzewski, Jan Socha,

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
XIII Międzynarodowy Turniej Drużynowy w szpadzie „O MIECZ ZERWIKAPTUR LONGINUSA PODBIPIĘTY” - Kraków, 10.05.2015

Mikołaj Chomiak, Jakub Cieślik, Grzegorz Czechowski, Bartłomiej Zbierada

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w szpadzie – Warszawa, 12.10.2014

Grzegorz Czechowski, Bartosz Lewandowski, Antoni Nossarzewski, Bartłomiej Zbierada

Grzegorz Czechowski, Antoni Nossarzewski, Bartosz Lewandowski, Bartłomiej Zbierada
MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Mistrzostwa Polski Młodzików w szpadzie - Wrocław, 15.06.2014

Michał Podziewski, Michał Sokołowski, Mikołaj Wojtczak, Bartłomiej Zbierada

Michał Podziewki, Bartłomiej Zbierada, Mikołaj Wojtczak, Michał Sokołowski
MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szpadzie, Warszawa, 06.10.2013

Grzegorz Czechowski, Bartosz Lewandowski, Bartłomiej Zbierada

MiejsceNazwa zawodów
3
miejsce
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików we florecie chłopców - Warszawa, 10.11.2012

Jan Korzeniewski, Jan Postek, Michał Sokołowski, Bartłomiej Zbierada

Bartłomiej Zbierada, Jan Korzeniewski, Michał Sokołowski, Jan Postek
MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w szpadzie chłopców - Toruń, 21.10.2012

Piotr Danowski, Konrad Miklaszewski, Kamil Nowakowski, Aleksander Lodolo

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w szpadzie chłopców - Warszawa, 15.05.2011

Andrzej Agria, Jaromir Kowerski, Konrad Miklaszewski, Mateusz Morawski

MiejsceNazwa zawodów
1
miejsce
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików w szpadzie chłopców - Warszawa, 19.06.2010

Hanna Cygan, Agnieszka Malinowska, Monika Johne, Katarzyna Sadowy

MiejsceNazwa zawodów
2
miejsce
Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów w szpadzie kobiet - Śrem, 25.10.2008