IV edycja cyklu zawodów „DOROSŁY - AKTYWNY”

17.03.2018

IV edycja cyklu zawodów „DOROSŁY-AKTYWNY”

W bieżącym 2018 roku po raz czwarty przeprowadzimy cykl turniejów
„DOROSŁY-AKTYWNY”
w szpadzie dla kobiet i mężczyzn.
Mamy nadzieję, że powiększy się liczba osób startujących
i zawody podobnie jak w poprzednich latach
dostarczą wiele radości i satysfakcji wszystkim uczestnikom.

W finale wystąpią  po 4 osoby z prowadzonej listy klasyfikacyjnej
oddzielnie dla kobiet i mężczyzn.

Do klasyfikacji zaliczone będzie 5 najlepszych wyników każdego uczestnika.

W przypadku równej liczby punktów decydują:
a. wyższe zajęte miejsce
b. lepszy wynik w ostatnim  turnieju

Terminarz w roku 2018: 

I. 24 lutego

II. 17 marca 

III. 14 kwietnia

IV. 19 maja 

V. 16 czerwca 

VI. 22 września 

VII. 13 października

VIII. 17 listopada 

 

 

Finał – data do ustalenia (piątek, godz. 17.00)

Wszystkie turnieje rozgrywane są w soboty i rozpoczynają się o godz. 10.00

Zapraszamy do udziału!

Szpada kobiet

Aktywny dorosły cykl turniejowy 2018 – szpada kobiet po 3 eliminacji

M

Nazwisko i imię

Klub

Punkty

I TK

II TK

III TK

M

P

M

P

M

P

1

Pągowska Tamara

PKSzerm Warszawa

54

2

18

3

16

1

20

2

Kamińska Gabriela

Fenix Nowy Dwór Maz.

38

1

20

2

18

-

3

Laska Aleksandra

PKSzerm Warszawa

30

3

16

-

4

14

4

Downar Małgorzata

IKS Warszawa

27

4

14

-

5

13

5

Walecka Wanda

Fenix Nowy Dwór Maz.

25

-

5

13

6

12

6

Wasilczuk Beata

IKS Warszawa

20

-

1

20

-

7

Prowińska Paulina

IKS Warszawa

18

-

-

2

18

8

Lipov Lubka

PKSzerm Warszawa

16

-

-

3

16

9

Pilarska Barbara

IKS Warszawa

14

-

4

14

-

Szpada mężczyzn

Aktywny dorosły cykl turniejowy 2018 – szpada mężczyzn po 3 eliminacji

M

Nazwisko i imię

Klub

Punkty

I TK

II TK

III TK

M

P

M

P

M

P

1

Falk Adam

IKS Warszawa

52

2

18

4

14

1

20

2

Kozielewski Michał

IKS Warszawa

47

3

16

5

13

2

18

3

Adamczewski Wojciech

AZS-AWF Warszawa

47

5

13

2

18

3

16

4

Kornaś Jarosław

IKS Warszawa

40

1

20

1

20

-

5

Dudek Mariusz

Fenix Nowy Dwór Maz.

37

7

11

6

12

4

14

6

Życzkowski Adam

AZS-AWF Warszawa

28

6

12

3

16

-

7

Tuszyński Michał

Akademia Szermierki

14

4

14

-

-

10

Samsonowicz Maciej

Akademia Szermierki

13

-

-

5

13

11

Salabai Dmitrii

Ukraina

12

-

-

6

12

8

Jaworski Adam

Wojskowa Szermierka Węgierska

10

8

10

-

-

9

Gończ Włodzimierz

Wojskowa Szermierka Węgierska

9

9

9

-

-