XIV Edycja cyklu turniejów „O PUCHAR DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE”

                                     

 

XIV Edycja cyklu turniejów
„O PUCHAR DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE”
im. Eugeniusza Śniegowskiego

Organizator:

Polski Klub Szermierczy
Miejsce zawodów:
Sala szermiercza PKSzerm.
Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej,
03-964 Warszawa, Aleja Stanów Zjednoczonych 24
(wejście od ul. Urugwajskiej przy lodowisku)

Uprawnieni do startu:

Zawody będą prowadzone w następujących kategoriach wiekowych:

Roczniki 2009 i młodsi  (floret „0”)
Roczniki 2007-2008 (szpada „0”)

We wszystkich konkurencjach  dziewczęta i chłopcy walczą razem.

Zgłoszenia:

Pocztą elektroniczną na dwa dni przed zawodami na adres: poczta@pkszerm.com
lub na 45 minut przed rozpoczęciem walk w sekretariacie zawodów.

Turnieje klasyfikacyjne rozgrywane są w soboty i rozpoczynają się:

Floret 2009 i młodsi – godz. 10.00
Szpada 2007-2008 – godz. 11.30

Startowe: 25,- zł.

Terminarz:

Floret dziewcząt i chłopców

I Turniej klasyfikacyjny we florecie – 16.03.2019, godz. 10.00
II Turniej klasyfikacyjny we florecie – 15.06. 2019, godz. 10.00
III Turniej klasyfikacyjny we florecie – 26.10.2019, godz. 10.00

Szpada dziewcząt i chłopców

I Turniej klasyfikacyjny w szpadzie – 16.03.2019, godz. 11.30
II Turniej klasyfikacyjny w szpadzie – 15.06.2019, godz. 11.30
III Turniej klasyfikacyjny w szpadzie – 26.10.2019, godz. 11.30

Finał – 13.12.2019 (piątek, godz. 17.00)

W finale walczyć będą po 4 osoby z prowadzonych list klasyfikacyjnych
(do klasyfikacji zaliczane będą dwa najlepsze wyniki)
w każdej konkurencji oddzielnie dla dziewcząt i chłopców .
W finale wystartuje czterech najlepszych zawodników.
Liczą się wyniki z dwóch najlepszych turniejów.
W przypadku równej liczby punktów decydują:
a. wyższe zajęte miejsce
b. lepszy wynik trzeciego turnieju.

Zapraszamy do udziału w zawodach

Cykl zawodów szermierczych jest prowadzony w ramach zadania
częściowo finansowanego ze środków finansowych
M. St. Warszawy Dzielnica Praga Południe