Życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności dla Pana Marka i Pani Eli

Dzisiaj imieniny Pani Eli Poznańskiej i Pana Marka Poznańskiego. A niedawno były też ich urodziny. Cały Polski Klub Szermierczy, wszyscy jego członkowie, rodzice i trenerzy składają najserdeczniejsze życzenia.

Drodzy Panie Marku i Pani Elżbieto,

W dniu Waszego święta pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia od całej braci szermierczej. Niech ten wyjątkowy dzień upłynie Wam w atmosferze radości, spokoju i satysfakcji z dobrze wypełnionej misji. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Waszą pasję, zaangażowanie i trud włożony w założenie i rozwój naszego ukochanego klubu.

Życzymy Wam zdrowia, pomyślności oraz wielu kolejnych okazji do dumy z naszych wspólnych osiągnięć. Niech ten dzień będzie pełen uśmiechu, wzruszeń, radości i miłych wspomnień.

W każdej wolnej chwili zapraszamy do Klubu.

Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się przy planszy szermierczej, usłyszymy cenne rady, pochwalimy się naszymi nowymi osiągnięciami.

Z szermierczym pozdrowieniem

Członkowie, Zawodnicy, Rodzice i Trenerzy PKSzerm Warszawa

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.