Kadra Narodowa Młodzieżowców 2024

Osiągnięcia

1 miejsce – Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w szpadzie – Warszawa, 14.05.2023
3 miejsce – III Puchar Polski Seniorów w szpadzie – Katowice, 12.03.2022
3 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadzie – Śrem, 29.01.2022
1 miejsce – III Puchar Polski Juniorów – Gliwice, 08.01,2022
1 miejsce – II Puchar Polski Juniorów w szpadzie – Rybnik, 11.12.2021
3 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadzie – 13.03.2021
1 miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie juniorów – Warszawa, 07.03.2021
2 miejsce – Puchar Polski Juniorów w szpadzie – Gliwice, 6.02.2021
1 miejsce – Puchar Polski Juniorów w szpadzie – Rybnik, 28.11.2020
3 miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie juniorów – Warszawa, 12.09.2020
1 miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w szpadzie – Wrocław, 18.01.2020
3 miejsce – I Puchar Polski Juniorów w szpadzie – Gliwice, 21.09.2019
1 miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie kadetów – Warszawa, 09.03.2019
1 miejsce – Turniej szermierczy z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w szpadzie kadetów – Warszawa, 10.11.2018
2 miejsce – I Puchar Polski Kadetów – Oborniki Śląskie, 09.09.2018
3 miejsce – „Warszawska Syrenka” w szpadzie kadetów – Warszawa, 08.04.2018
1 miejsce – WOM kadetów – 2017. Warszawa, 17,03,2018
8 miejsce – Mistrzostwa Europy Kadetów – Soczi, 03.03.2018
1 miejsce – III Puchar Polski Juniorów Młodszych – Wrocław, 09.12.2017
1 miejsce – Turniej Niepodległości Kadetów – Warszawa, 11.11.2017
1 miejsce – II Puchar Polski juniorów młodszych szpada chłopców – Gliwice, 08.10.2017
1 miejsce – Mistrzostwa Mazowsza w szpadzie młodszych juniorów – Warszawa, 17.09.2017
1 miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie mł. juniorów – Warszawa, 18.06.2017
2 miejsce – Warszawska Syrenka w szpadzie kadetów – Warszawa, 09.04.2017
1 miejsce – Turniej szermierczy z okazji 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości – Warszawa, 11.11.2016
3 miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie młodzików – Warszawa, 29.10.2016
1 miejsce – Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie młodzików – Warszawa, 19.06.2016
3 miejsce – Mistrzostwa Polski Młodzików w szpadzie mężczyzn – Sosnowiec, 04.06.2016
1 miejsce – Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Młodzików w szpadzie – Warszawa, 02.04.2016
1 miejsce – Międzynarodowy Turniej w szpadzie młodzików – Szczecin, 08.11.2015
1 miejsce – Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w szpadzie młodzików – Warszawa, 13.09.2015
3 miejsce – XIII Międzynarodowy Turniej szpadzie „O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty”.- Kraków, 9.05.2015
3 miejsce – „Gwiazdka ze szpadą” młodzików – Gliwice, 29.11.2014
2 miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie młodzików – Warszawa, 16.03.2014
3 miejsce – „Muszkieter Trophy” w szpadzie – Gliwice, 08.03.2014
1 miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie dzieci – Warszawa, 15.12.2013
2 miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży we florecie dzieci – Warszawa, 14.12.2013
1 miejsce – Turniej Gwiazdkowy Dzieci we florecie – Warszawa 08.12.2013
3 miejsce – Turniej Gwiazdkowy Dzieci w szpadzie – Warszawa 08.12.2013
3 miejsce – „Dzień Edukacji Narodowej” w szpadzie dzieci – Radlin, 07.10.2013
1 miejsce – Międzynarodowy Turniej w szpadzie „O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty” – Kraków, 11.05.2013
3 miejsce – „O Puchar Prezydenta Gdańska” we florecie – Gdańsk, 3.11.2012
1 miejsce – Mistrzostwa Warszawy Dzieci w szpadzie – Warszawa, 27.10.2012
1 miejsce – Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w szpadzie – Warszawa, 18.22.2012
2 miejsce – Mistrzostwa Warszawy dzieci we florecie – Warszawa, 04.12.2011