Srebrny medal drużyny na Mistrzostwach Polski Seniorów
28-29 maja nasze szpadzistki i szpadziści walczyli w Warszawie na Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski Seniorów w szpadzie, zdobywając...
Jesteśmy Mistrzami Polski Seniorów! Mamy też indywidualnego Wicemistrza Polski!
Ogromnym sukcesem i dwoma medalami zakończyła się rywalizacja zawodników Polskiego Klubu Szermierczego w Mistrzostwach Polski Seniorów, które...