Wspaniałe wieści z Londynu od Aleksandra Ziajowskiego

Aleksander Ziajowski
Aleksander Ziajowski, utytułowany zawodnik Polskiego Klubu Szermierczego uczący się aktualnie w Wielkiej Brytanii, przesłał nam wspaniałe wieści, które w całości przytaczamy poniżej. Gratulujemy Ci Alek! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

Z radością dzielę się informacją, że zdobyłem 2 miejsce (szpada) i 1 miejsce (wszystkie 3 bronie: szpada + floret + szabla) w Wielkiej Brytanii w Mistrzostwach Szermierki Szkół Prywatnych Wielkiej Brytanii (12-14.03.24, Londyn), największych i najważniejszych zawodach dla szkół prywatnych, w których uczestniczy ponad 1000 szermierzy.

Z myślą o naszym Klubie, na mojej drodze pokonałem Azjatów i Brytyjczyków z Brytyjskiej Kadry Narodowej, pokazując brytyjskim trenerom, kręcącym głowami „Skąd on się tu wziął?”, siłę polskiej szermierki.
Chciałbym podziękować za całą wspólną pracę, która pozwoliła mi osiągnąć ten sukces. Dedykuję go Klubowi i Panu Markowi, który przyjął mnie, jako 6-letniego chłopca i nauczył kochać szermierkę. Dziękuję p. Piotrowi, który wciąż mnie uczy i rozwija.
Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pokazywać siłę naszego Klubu oraz polskiej szermierki na arenie międzynarodowej.
Do zobaczenia,
Alek

Aleksander Ziajowski

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.