Zaproszenie na XX-lecie Polskiego Klubu Szermierczego i Finał Pucharu Dzielnicy Praga Południe

Zaproszenie na Puchar Dzielnicy Praga Południe

Z dumą przypominamy, że Polski Klub Szermierczy obchodzi w 2023 roku 20-lecie istnienia. Z tej okazji Wszystkich Naszych Przyjaciół, sympatyków oraz aktualnych i byłych zawodników wraz z rodzinami, zapraszamy na Święto Klubu połączone z finałem 20. edycji Pucharu Dzielnicy Praga Południe i podsumowaniem 2023 roku.

Finał Pucharu Dzielnicy odbędzie się 15.12.2023 (piątek) o godz. 18.00 w siedzibie klubu. Po finale wręczenie nagród i uroczystości XX-lecia, podczas których podsumujemy osiągnięcia klubu na przestrzeni dziejów oraz w ostatnim, 2023 roku, kiedy to zawodnicy klubu PKSzerm Warszawa zdobywali największe trofea na Mistrzostwa Polski, Europy oraz Świata.

Gościem honorowym wydarzenia będzie Nasz Niezastąpiony Fechmistrz, Trener, Mentor i Założyciel Klubu PAN MAREK POZNAŃSKI.

Po części oficjalnej, jak zwykle powitamy Mikołaja i Wszyscy Razem spotkamy się przy stole suto zastawionym pysznościami przygotowanymi przez naszych klubowiczów i ich rodziców. Dołączenie się do „smakołykowej zrzutki” mile widziane. W klubie wisi lista, na którą warto się wpisywać, żeby było wiadomo kto, co przynosi…

Młodzieży przypominamy, że do 12 grudnia przynosimy do Pana Lecha do sekretariatu podpisane PREZENTY MIKOŁAJKOWE.

Uczestnikom finału Pucharu Dzielnicy i zawodnikom rezerwowym przypominamy zaś, że o 17.00 zaczynają się walki grupowe i puchary, które wyłonią po dwóch finalistów w każdej kategorii. Finały o godz. 18.00 na scenie głównej.

WYNIKI ELIMINACJI DO PUCHARU DZIELNICY I FINALISTÓW ZNAJDZIECIE TUTAJ >>>

OFICJALNE ZAPROSZENIE NA XX-LECIE KLUBU >>>

Serdecznie Zapraszamy!

Puchar Dzielnicy Praga Południe

 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić lepszą jakość przeglądania. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.