06.03.2022

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza

Dużo satysfakcji dostarczyły nam występy naszych młodych zawodników
w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza.

W kategorii młodzików rywalizację wygrali:
w turnieju chłopców - Antoni Popielski
w turnieju dziewcząt - Maria Socha
a Zuzanna Sołtyk zajęła 3 miejsce

Natomiast w zawodach dzieci solidarnie trzecie miejsca zajęli:
u chłopców - Jan Wąsik
u dziewcząt - Barbara Szczurek 

Gratulacje

Pełne wyniki zawodów: https://www.fencingtimelive.com/tournaments/eventSchedule/2C9A8412084447...

 

05.03.2022

Sukcesy w Muszkieter Trophy

Dwa razy na podium stawali zawodnicy Polskiego Klubu Szermierczego w zawodach Muszkieter Trophy.
W turnieju zuchów trzecie miejsce zajął Janek Wąsik a w turnieju Weteranów i Amatorów drugie Jarosław Kornaś

    

Gratulacje
Wyniki: https://www.fencingtimelive.com/tournaments/eventSchedule/7DD8C1E23BB447...

27.02.2022

Warszawska Olimpiada Młodzieży

Zawodnicy Polskiego Klubu Szermierczego zdobyli 9 medali w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

Turniej rozpoczeli młodzicy. Brązowe medale zdobyli: Zuzia Sołtyk oraz Igor Chodkowski.
W kategorii dzieci  Jan Waśko zdobył złoty medal.
Turniej kadetów wygrał Filip Krochmalski a  medal brązowy zdobył Aleksander Ziajowski
Juniorzy zdobyli wszystkie medale w komplecie: 
Jakub Cieślik - złoto, Jan Glinka - srebro, Szymon Ogonowski i Oscar Wery - brąz

Gratulacje

Pełne wyniki zawodów:
https://fencingtimelive.com/tournaments/eventSchedule/C3E4D833A84C4231B2...

23.02.2022

Wyróżnienia Antoniego i Jana Sochów przez Polski Związek Szermierczy

 Na dzisiejszej Gali z okazji podsumowania sezonu 2020/2021

Antek i Janek zostali uhonorowani przez Prezesa Polskiego Związku Szermierczego pucharami za zdobycie pierwszych miejsc w klasyfikacji generalnej KGHM TOUR w sezonie 2020/2021 w kategoriach wiekowych:

junior młodszy - szpada mężczyzn

junior – szpada mężczyzn

Dodatkowo Antek został odznaczony Złotą Odznaką Polskiego Związku Szermierczego

 

30.01.2022

Brązowy medal drużyny na Mistrzostwach Polski Juniorów

Drugiego dnia Mistrzostw Polski Juniorów w Śremie
drużyna Polskiego Klubu Szermierczego w składzie:
Jakub Cieślik, Jan Glinka, Antoni Socha, Jan Socha
wywalczyła trzecie miejsce

A drużyna w składzie:
Michał Gładyszczak, Filip Krochmalski, Szymon Ogonowski, Oscar Wery
zajęła ósme miejsce

Gratulacje
Pełne wyniki: https://www.fencingtimelive.com/events/results/B6F7267F5C7449A7A02D807F3...

29.01.2022

Antoni i Jan Socha medalistami Mistrzostw Polski Juniorów

Antoni Socha drugi
Jan Socha trzeci
w Mistrzostwach Polski Juniorów  

Pozostałe miejsca naszych reprezentantów:
5. Jakub Cieślik
10. Michał Gładyszczak
11. Jan Glinka
20. Oscar Wery
32. Konrad Szymański
33. Szymon Ogonowski
41. Filip Krochmalski
62. Tadeusz Wąsik

W turnieju Pań 9 miejsce zajęła Cecylia Cieślik

Gratulacje
Jutro turniej drużynowy gdzie dwie nasze ekipy będą walczyły o medale.

pełne wyniki turnieju: https://www.fencingtimelive.com/tournaments/eventSchedule/B3CFD545BE4540...

Strony